ZALOGUJ   |   ZAREJESTRUJ

MT- Excellent

MT - EXCELLENT

Model:

Excellent / Excellent pro

Technologia druku:

Druk UV

Głowica:

EPSON XP 600

Ilość głowic:

2 / 3 głowice

Pole druku:

60 cm x 90 cm

Kolorystyka druku:

2 głowice CMYK LC LM + 6 x W
3 głowice CMYK LC LM + 6 x W + 6 x V

Prędkość druku:

4 Pass: 6m2 / H
6 Pass: 4m2 / H
8 Pass: 3m2 / H
12 Pass: 2m2 / H

Oprogramowanie:

RIP SAi Photo Print

Interfejs:

USB

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

150cm x 160cm x 74cm

Drukarka UV MT – Excellent to nowa generacja drukarek UV. Dwie głowice Epson XP600, które wspierają wielotonową skalę szarości oraz technologię druku zmienną kroplą. Urządzenie może pracować w różnych konfiguracjach kolorystycznych: CMYK x2, CMYK+W, CMYK+W+V oraz CMYK+LCLM+W+V. Drukarka drukuje bardzo precyzyjnie i uzyskuje doskonałe kolory. Prędkość druku może osiągnąć nawet 10m2/H. Dodatkowo urządzenie jest łatwe w obsłudze i nie drogie w eksploatacji. Jest to idealny wybór dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Świetnie nadaje się do produkcji gadżetów reklamowych, etui na telefony, druku na drewnie, szkle, plastiku i praktycznie każdej powierzchni płaskiej.

Drukarka MT- Excellent jest obecnie najlepszym wyborem z dostępnych tego typu urządzeń na polskim rynku. Za stosunkowo nie wielkie pieniądze, otrzymujemy bardzo dobrze wykonaną drukarkę, wyposażoną w komponenty najwyższej, jakości, które gwarantują długą i niezawodną pracę.

Dlaczego MT - Excellent nie ma konkurencji na rynku ?

Przystawka obrotowa

Urządzenie ma możliwość druku na druku na elementach okrągłych takich jak butelki, bidony, kubki, szklanki, puszki itp.

Stabilna konstrukcja

Rama urządzenia, zbudowana jest z profili aluminiowych oraz metalowych. Dzięki czemu cała konstrukcja jest bardzo stabilna. W trakcie druku drukarka nie przenosi drgań na blat. Nawet w trakcie szybkiego druku, gdy głowica przesuwa się z maksymalną prędkością, urządzenie pozostaje stabilne.

CPS - Circumfluence Protect System

Jest to funkcja, która ma za zadanie chronić układ zasilania atramentem przed nieszczelnością. W momencie detekcji nieszczelności układu, system automatycznie odetnie zasilanie atramentem.

CAS - Carrige Anti - Collision

System to funkcja zabezpieczająca głowicę i karetkę głowic przed niekontrolowanym zderzeniem z elementem znajdującym się na balacie roboczym.

CPF - Continuously Printout Function

To proste programowe rozwiązanie pozwalające operatorowi wprowadzić do programu ilość kopii jaką drukarka ma wykonać. Po zmianie medium wystarczy wcisnąć przycisk wznowienia pracy.

PHDS - Printing Height Detect System

Funkcja automatycznego pomiaru grubości drukowanego elementu. Urządzenie wykrywa odpowiednią wysokość i automatycznie pozycjonuje ustawienie głowic.

SVSS - Sectional Vacuum Suction System

Blat roboczy wyposażony w odsysanie podzielony jest na trzy sekcje z oddzielnym systemem odsysania dla każdej sekcji.

THK - Mute Linear Guide Rail

Dzięki importowanym z Japonii silnikom oraz precyzyjnej prowadnicy liniowej, poziom emisji hałasu został zmniejszony do 40DB. To znacznie poprawia komfort pracy operatora.

AFS - Automatic Flashing Spray

To funkcja automatycznego i kontrolowanego wyzwolenia pracy głowicy, w czasie, gdy na drukarce nie są prowadzone żadne prace. Funkcja ta zabezpiecza dysze głowicy przed zatkaniem.

LPC - UV Lamp Power Control

Jest to system pozwalający operatorowi na zarządzenie mocą lamp UV oraz parametrami jej pracy takimi jak punkt startowy i końcowy. Odpowiednio sterując mocą lamp możemy zapobiegać deformowaniu się wiotkich elementów w trakcie druku oraz oszczędzać energię i znacznie przedłużyć żywotność lamp.

SCO - Spot Color Option

Umożliwia grafikowi zdeklarowanie konkretnych miejsc w grafice, w których ma zostać wydrukowany biały podkład. W ten sposób można tworzyć tak zwane efekty 3D.

IWPT - Intelligent Wave Printing Technology

To funkcja uruchamiana z poziomu oprogramowania. Głowica drukująca zmienia tryb pracy z liniowego na sinusoidalny, dzięki czemu na wydruku nie widoczny jest nieestetyczny efekt paskowania.

VIDT - Variable Ink Droplet Technology

Czyli druk zmienną kroplą. Druk w tej technologii jest szybszy i zmniejsza zużycie atramentu o 30%. Nadruki są subtelniejsze i wyraziste.

SAi PhotoPrint

Oprogramowanie Rip współpracujące niemalże z każdym popularnym oprogramowaniem graficznym. Wspiera pliki TIF, JPG, EPSPS, PDF, DCS2.0 itp.

Zastosowanie

Drukarka MT – Excellent znajduje zastosowanie w wielu przemysłach takich jak: dekoracje wnętrz, dekoracje na szkle, znakowanie produktów, produkty reklamowe i wystawiennicze, druk na skórze, wydruki artystyczne, meblarstwo i druk na drewnie, fotografie ślubne, obrazy, dekoracje ścienne.

Druk możliwy na różnych materiałach: szkło, ceramika, aluminium, drewno, metal, różne folie oraz banery, materiały elastyczne i silikonowe, panele ścienne, dywany, PCV, płótna, kamień.

Dzięki zastosowaniu przystawki obrotowej można drukować na elementach owalnych: kubki, szklanki, butelki, bidony, termosy itp.

Wersja base
 • 2 x Głowica
 • Szkolenie
 • Dostawa
 • .
Wersja Pro
 • 3 x Głowica
 • Szkolenie
 • Dostawa
 • .
Oferta specjalna
 • 3 x Głowica
 • Przystawka obrotowa
 • Szkolenie
 • Dostawa

Co dokładnie kupujesz ?